Barion Pixel

Kommunikációs munkatárs

A súlyos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek és környezetüknek élményterápiás programokat szervező Bátor Tábor Alapítvány, a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete, kommunikációs munkatársat keres teljes vagy részmunkaidőben.

Az új munkatársunk feladatai:

  • kommunikációs kampányok tervezése és kivitelezése
  • social media content tervezése és készítése
  • kommunikációs anyagok írása a hírlevéltől a cikkekig
  • teljeskörű sajtókommunikáció
  • partnerekkel, ügynökségekkel való kapcsolattartás, projekt koordináció

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél kommunikációs területen (marketing vagy PR)
  • Van projektmenedzseri gyakorlatod
  • Szívesen és eredményesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
  • Kreatív íráskészség jellemez
  • Tapasztalt vagy social media content gyártásban
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Civil szférában szerzett tapasztalat
  • Bátor Táboros önkéntesség

Amit kínálunk:

  • Lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb nonprofit szervezeténél
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén
  • Rugalmas munkavégzés, heti 4 nap távmunka lehetőséggel

Önéletrajzból és egy maximum egyoldalas motivációs levélből álló pályázatodat a bruttó fizetési igény megjelölésével a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk “kommunikációs munkatárs” tárgy megjelöléssel 2023. február 12-ig.

Jelentkezési határidő

2023 február 12., vasárnap éjfél