Barion Pixel

Nemzetközi operatív menedzser

A súlyos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek és környezetüknek élményterápiás programokat szervező Bátor Tábor Alapítvány, a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete nemzetközi operatív menedzsert keres.

A munkakör célja:

A 4 országra kiterjedő stratégia megvalósításának aktív támogatása.

A Bátor Tábor csehországi, lengyelországi és szlovákiai működésének fejlesztése, a külföldi csapatok támogatása, annak érdekében, hogy 3-5 éven belül mindhárom társalapítvány stabilan és önállóan működjön, és nagyobb társadalmi beágyazottságra tegyen szert.

Az új munkatársunk feladatai:

  • A 4 országra kiterjedő stratégia támogatása, illetve a kapcsolódó akciótervek elkészítésének és megvalósításának koordinálása Csehországban, Lengyelországban és Szlovákiában
  • A nemzetközi működéshez kapcsolódó folyamatok optimalizálása, azok hatékonyságának javítása a fenntartható növekedés érdekében
  • Tudásmegosztás és együttműködés elősegítése a 4 ország csapatai között
  • A külföldi csapatok támogatása az éves tervek elkészítésében és megvalósításában
  • Aktív hozzájárulás a cseh, lengyel és szlovák társalapítvány bevételének (adományok) és társadalmi hatásának növeléséhez
  • A társalapítványok működéséhez kapcsolódó teljesítménymutatók nyomon követése és riportolása
  • Az alapítvány ügyvezetőjének támogatása a külföldi társalapítványok vezetőinek szakmai irányításában és motiválásában
  • Együttműködés kialakítása a cseh, lengyel és szlovák alapítvány kuratóriumi tagjaival
  • Aktív részvétel a Bátor Tábor vezetőségének munkájában
  • Együttműködés a funkcionális vezetőkkel (Programok, Adományszervezés és Kommunikáció, Táborozószervezés és EÜ, Pénzügy, HR) és a területi vezetőkkel (CZ, PL, SK) a Bátor Tábor nemzetközi működésének erősítése érdekében
  • Esetenként a Bátor Tábor képviselete különböző rendezvényeken, partnertalálkozókon

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Vezettél vagy koordináltál már különböző országokban, hibrid módon dolgozó csapatot
  • Kiválóan kommunikálsz és jó a diplomáciai érzéked
  • Együttműködő, empatikus vagy, és aktív figyelemmel fordulsz mások felé
  • Üzleti szemlélettel rendelkezel, és erősséged a stratégiai és strukturált gondolkodás
  • Proaktivitás és eredményorientáltság jellemez
  • Hatékonyan kezeled a gyors változásokat, nem riasztanak el a váratlan helyzetek
  • Szóban és írásban is magabiztosan használod angol nyelvtudásod
  • Vállalod az alkalmankénti, havi 1-2 külföldi munkavégzést (Csehország, Lengyelország, illetve Szlovákia)
  • Korábbi tapasztalataidat most egy jó ügy szolgálatába szeretnéd állítani

Előnyt jelent:

  • a cseh, lengyel, vagy szlovák nyelv ismerete
  • operatív vezetés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb nonprofit szervezeténél
  • Közös munka egy inspiráló nemzetközi csapatban, pozitív emberi értékek mentén
  • Rugalmas munkavégzés, részleges távmunka lehetőséggel

Önéletrajzból és egy maximum egyoldalas motivációs levélből álló pályázatodat a bruttó fizetési igény megjelölésével a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk “Nemzetközi operatív menedzser” tárggyal 2024. február 25-ig.

Jelentkezési határidő

2024. február 25., vasárnap éjfél

Munkavégzés helye:

  • Budapesti irodánk
  • Külsős helyszínek